Najlepsze pasjanse online.

pasjanse
pasjanse.com.pl
Nasze pasjanse :
pasjane STRONA GŁÓWNA
pasjans 1 Magiczne wieże
pasjans 2 Czterdziestu rozbójników
darmowy pasjans Giza Solitaire
pasjans 3 Pasjans Klasyczny
pasjans 4 Spider Freecell Solitaire
pasjans 5 Pasjans Pająk
pasjans 7 Piracki Klondike
czarna wdowa Czarna Wdowa
Darmowy Pasjans
Sultan Solitaire
Darmowy Pasjans Pająk
Pasjans Klondike
Pasjans Freecell 2
Pasjans Pająk Online
Półksiężycowy Pasjans
Pasjans Skorpion
Piramida Egipska
Pasjans Piramida
Pikowy pasjans pająk
Golf Solitaire
Ogromny Pająk
Gra Kierki
Gaps Solitaire
Freecell Solitaire
gry Pyramid Solitaire
gry Bombay Solitaire
gry Zamki w Hiszpanii
Kwiatowy Ogród
karciany mahjong Karciany Mahjong
pasjans trzy szczyty Pasjans trzy szczyty
pasjans trzy szczyty Podwójny Klondike
Pasjans Yukon Pasjans Yukon
Freecell Duplex Freecell Duplex
gra Freecell - Klondike
gra Pasjans Sea Tower
gra Pasjans Magiczny Zamek
gra Pasjans Szkocki
gra Pasjans Skorpion 2
gra Pasjans Sułtan Wyzwanie
gra Pasjans Golf Pro
gra Pasjans Freecell
gra Klasyczny Klondike
gra Pająk Klasyczny

Kilka słów o...
Pasjans to bardzo popularna jednoosobowa gra karciana wystepująca w wielu ciekawych odmianach. Do układania klasycznego pasjansa potrzebujemy jednej lub dwóch talii kart. Celem gry jest przeważnie ułożenie wszystkich kart na stosach (od najmniejszej do największej). Pasjans powstał w siedemnastowiecznej Francji i był głównie rozrywką arystokracji. Na początku XIX wieku podczas wojen napoleońskimch, pasjans rozprzestrzenił się na całą Europę. W dzisiejszych czasach dzięki Internetowi pasjans stał się bardzo popularny na całym świecie. Wielu ludzi pragnących miło spędzić czas chętnie sięga po tego rodzaju gry.PASJANSE I ICH NIEZWYKŁA POPULARNOŚĆ

Jaka jest najbardziej rozpoznawalna gra komputerowa na świecie? W którą grę komputerową zagrało najwięcej osób? Czy jest to Quake III Arena, strzelanka w dzisiejszych czasach już legendarna? A może bijąca rekordy popularności, kultowa seria Grand Theft Auto? Czy wszystkich przebija finansowy behemoth jakim jest World of Warcraft, przynosząca firmie Blizzard setki miliardów dolarów rocznie zysku? Otóż z pewnością są to gry które mają swoją niezaprzeczalną wartość, miejsce w historii gier komputerowych zapewnione na stałe i to na bardzo wysokiej pozycji, jednak nie mogą równać się liczbą graczy ze skromnym symulatorem pasjansa.

gry pasjanse
Pasjans to gra która jest dodawana do każdego systemu operacyjnego Windows, a przez to jest obecny na niemalże wszystkich komputerach na świecie. Pasjanse są jedyną grą zainstalowaną wszędzie tam gdzie gier instalować nie wolno, a więc na komputerach służbowych, w szpitalach, w hotelach, w urzędach miasta. Taka powszechność sprawia iż pasjans rekrutuje swoich graczy nie tylko spośród typowych graczy, co ma miejsce w przypadku trzech powyższych tytułów, ale także wśród osób które w ogóle nie interesują się grami komputerowymi.

Jednak jeśli już wciągnęliśmy się w tego typowego pasjansa dołączanego do Windowsów to na pewno po pewnym czasie zdąży on nam się trochę znudzić, warto więc zainteresować się innymi wersjami pasjansów, jest ich bardzo wiele więc na pewno znajdziemy coś co będzie nam odpowiadać i co wciągnie nas nie gorzej niż ten pierwszy.

Różnego rodzaju gry karciane są z pewnością wspaniałą formą rozrywki intelektualnej, bo nie tylko wymagają od nas myślenia i skupienia, ale także, o czym należy wspomnieć – wspaniale bawią i nie nudzą się tak szybko ,gdyż bez trudu odnajdziemy pokaźną ich liczbę w Internecie.
 
Klasyczna rozrywka Pasjanse Gry karciane Pasjans gry logiczne Zagrajmy! Kilka słów... Mapa strony Gra
© 2010 - 2021 pasjanse.com.pl | Polityka prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.