Najlepsze pasjanse online.

pasjanse
pasjanse.com.pl
Nasze pasjanse :
pasjane STRONA GŁÓWNA
pasjans 1 Starożytna piramida
pasjans 1 Wszystko w jednym
pasjans 1 Magiczne wieże
pasjans 2 Czterdziestu rozbójników
darmowy pasjans Piramida Aztecka
pasjans 2 TriPeaks Reserve
pasjans 2 Solitaire1
pasjans 3 Pasjans Klasyczny
pasjans 4 Spider Freecell Solitaire
pasjans 5 Pasjans Pająk
pasjans 6 Pasjans 2
pasjans 7 Pasjans 3
pasjans 8 Cupid Tripeaks
pasjans 9 Duchess Tripeaks
Solitaire 2
Pathians
Sultan Solitaire
Darmowy Pasjans Pająk
Pasjans Klondike
Pasjans Freecell 2
Pasjans Pająk Online
Półksiężycowy Pasjans
Pasjans Skorpion
Pasjans Fairy Solitaire
Piramida Egipska
Złoty Pasjans
Pasjans Piramida
Pikowy pasjans pająk
Golf Solitaire
Aces Up Solitaire
Pasjans Diabelski
Tri Peaks Solitaire
Gaps Solitaire
Pasjans Halloween
Tri Peaks Solitaire 2
Freecell Solitaire
gry Pasjans Klątwa Mumii
gry Bombay Solitaire
Pasjans zegar
gry Oblężony zamek
Inwazja wikingów
Arabskie noce
gry karciane japoński wojownik Japoński wojownik
pasjans trzy szczyty Pasjans trzy szczyty
pasjans trzy szczyty Podwójny Klondike
Pasjans Yukon Pasjans Yukon
Freecell Duplex Freecell Duplex
gra Freecell - Klondike
gra Pasjans Sea Tower
gra Pasjans Magiczny Zamek
gra Pasjans Golf
gra Pasjans Tower
gra Cardmania Pyramid
gra Pasjans Skorpion 2
gra Pasjans Sułtan Wyzwanie
gra Pasjans Golf Pro
gra Pasjans Freecell
gra Klasyczny Klondike
gra Pająk Klasyczny

Kilka słów o...
Pasjans to bardzo popularna jednoosobowa gra karciana wystepująca w wielu ciekawych odmianach. Do układania klasycznego pasjansa potrzebujemy jednej lub dwóch talii kart. Celem gry jest przeważnie ułożenie wszystkich kart na stosach (od najmniejszej do największej). Pasjans powstał w siedemnastowiecznej Francji i był głównie rozrywką arystokracji. Na początku XIX wieku podczas wojen napoleońskimch, pasjans rozprzestrzenił się na całą Europę. W dzisiejszych czasach dzięki Internetowi pasjans stał się bardzo popularny na całym świecie. Wielu ludzi pragnących miło spędzić czas chętnie sięga po tego rodzaju gry.Gry karciane – rozrywka i trening umysłu w jednym!

Gry karciane to gatunek gier znany wszystkim, a jeśli nie wszystkim, to na pewno większości osób na całym świecie. W karty gra się na biwakach pod namiotami, w domu z rodzicami oraz na wakacjach, gdy kompletnie nie dopisuje pogoda. Gier karcianych jest naprawdę mnóstwo, ale najpopularniejszą z nich i zarazem najbardziej uniwersalną jest prawdopodobnie pasjans. Każdy człowiek zna tą grę chociażby stąd, że posiada ją zainstalowaną na swoim komputerze. Gra ta, na pierwszy rzut oka może wydawać banalna, bez polotu i skomplikowanej fabuły, jednak są to tylko pozory, które najczęściej mylą. Pasjanse może i są banalne, ale na pewno nie oznacza to, że nie można się przy nich świetnie bawić, a wręcz są tak niepozorne, że wciągają niemal wszystkich i to na długo. Zazwyczaj komputerowy pasjans włączany jest z nudów i to dosłownie tylko po to, żeby nie leżeć i nie patrzeć tępo w ścianę. Kończy się jednak na co najmniej godzinie spędzonej przed komputerem i ani jednym pozytywnym wynikiem rozgrywki. Gra wydaje się bowiem łatwa tylko z pozorów, a chęć pokonania komputera z czasem staje się silniejsza i kolejne próby ciągną się w nieskończoność.

gry karciane

Dziś nie trzeba jednak grać ciągle w tę samą grę zainstalowaną przez twórców oprogramowania na naszym komputerze – dziś, można na Internecie wyszukać pasjanse, które w różnych odmiana dostarczą jeszcze więcej frajdy. Takie wirtualne aplikacje mają sporo zalet. Przede wszystkim są bezpłatne, wiec można oddać się rozrywce nie płacąc za to ani grosza. Po drugie, można je bardzo łatwo odszukać i grać do woli, gdyż użytkownika nie ograniczają żadne limity czasowe – pasjans online dostępny jest tak naprawdę o każdej porze dnia i nocy. Kolejną zaletą jest to, że tego rodzaju gra karciana niewątpliwie ma wpływ na logiczne myślenie, więc rodzice mogą być spokojni o swoje dzieci – w takich grach nie ma rozlewu krwi i używania żadnych broni. Zresztą, rodzice również mogą spróbować swoich sił w grze karcianej i przekonać się, że jest to jedna z najlepszych rozrywek dostępnych dziś w Internecie.
 
Klasyczna rozrywka Pasjanse Gry karciane Pasjans gry logiczne Zagrajmy! Kilka słów... Mapa strony Gra
© 2010 - 2019 pasjanse.com.pl | Polityka prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.