Najlepsze pasjanse online.

pasjanse
pasjanse.com.pl
Nasze pasjanse :
pasjane STRONA GŁÓWNA
pasjans 1 Magiczne wieże
pasjans 2 Czterdziestu rozbójników
darmowy pasjans Giza Solitaire
pasjans 3 Pasjans Klasyczny
pasjans 4 Spider Freecell Solitaire
pasjans 5 Pasjans Pająk
pasjans 7 Piracki Klondike
czarna wdowa Czarna Wdowa
Darmowy Pasjans
Sultan Solitaire
Darmowy Pasjans Pająk
Pasjans Klondike
Pasjans Freecell 2
Pasjans Pająk Online
Półksiężycowy Pasjans
Pasjans Skorpion
Piramida Egipska
Pasjans Piramida
Pikowy pasjans pająk
Golf Solitaire
Ogromny Pająk
Gra Kierki
Gaps Solitaire
Freecell Solitaire
gry Pyramid Solitaire
gry Bombay Solitaire
gry Zamki w Hiszpanii
Kwiatowy Ogród
karciany mahjong Karciany Mahjong
pasjans trzy szczyty Pasjans trzy szczyty
pasjans trzy szczyty Podwójny Klondike
Pasjans Yukon Pasjans Yukon
Freecell Duplex Freecell Duplex
gra Freecell - Klondike
gra Pasjans Sea Tower
gra Pasjans Magiczny Zamek
gra Pasjans Szkocki
gra Pasjans Skorpion 2
gra Pasjans Sułtan Wyzwanie
gra Pasjans Golf Pro
gra Pasjans Freecell
gra Klasyczny Klondike
gra Pająk Klasyczny

Kilka słów o...
Pasjans to bardzo popularna jednoosobowa gra karciana wystepująca w wielu ciekawych odmianach. Do układania klasycznego pasjansa potrzebujemy jednej lub dwóch talii kart. Celem gry jest przeważnie ułożenie wszystkich kart na stosach (od najmniejszej do największej). Pasjans powstał w siedemnastowiecznej Francji i był głównie rozrywką arystokracji. Na początku XIX wieku podczas wojen napoleońskimch, pasjans rozprzestrzenił się na całą Europę. W dzisiejszych czasach dzięki Internetowi pasjans stał się bardzo popularny na całym świecie. Wielu ludzi pragnących miło spędzić czas chętnie sięga po tego rodzaju gry.Pasjans – nudna czy atrakcyjna gra?

Są ludzie, którzy nie widzą nic ciekawego w takich grach, a są i tacy, którzy się nimi pasjonują. W różne gry karciane, także i te, gra się od wieków. To ulubiona rozrywka wielu ludzi na całym świecie. Rozmaitość tych gier sprawia, że każdy znajdzie w nich rozrywkę. W czasach bez telewizji i komputera granie w gry karciane był to jeden z powszechniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Teraz też się gra, na ekranie monitora swojego komputera, laptopa czy nawet smartfona. Taki czy inny pasjans zwykle każdy na swoim komputerze posiada. Dzięki dostępowi do internetu można zagrać w o wiele więcej gier tego typu. Zachęcamy, wszystkich by się z nimi zapoznać. Można się zdziwić jak dużo ich jest.

Więc jak to jest z tymi pasjansami, czy są one nudne, czy wręcz przeciwnie, są pasjonujące? A to już zależy, co kogo pasjonuje. Na pewno spodobają się pasjanse tej osobie, która lubi gry logiczne i strategiczne, bo i tutaj potrzebny jest spokojny namysł. Pochopne decyzje są niewskazane, bo można łatwo zepsuć sobie nawet całkiem dobrą sytuację. Trzeba umieć przewidzieć, który ruch najbardziej się opłaci. Mamy tu więc elementy strategii. Jakiś element szczęścia odgrywa tu pewną rolę, bo układ może być tak trudny, że pasjans nawet najlepszemu graczowi może nie wyjść. Jednak nie tylko ono się liczy, bo i w tej grze, im więcej się na nią poświęca czasu, tym łatwiej jest o sukces.

pasjans karciany

Za atrakcyjną uznają ją osoby lubiące pomyśleć, planować i których nie zraża, że karty mogą ułożyć się źle. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiej akcji w grze, to pasjanse nie są dla niego. Nie warto jednak ich tak całkiem wtedy skreślać. Może się okazać, że pewnego dnia znudzą gry zręcznościowe, akcji, wyścigi i będzie się potrzebować trochę spokojniejszej rozrywki, wtedy po pasjans sięgnie się bardzo chętnie. Bo gry które dla jednych mogą wydawać się bardzo nudne i monotonne , dla innych będą bardzo pasjonujące. Wszystko jest rzeczą gustu i upodobań. Pasjans zyskuje coraz bardziej na popularności. Dzięki temu ,że jest dostępny w wersji elektronicznej ,a do gry nie potrzebujemy tradycyjnych kart można w niego zagrać praktycznie wszędzie.
 
Klasyczna rozrywka Pasjanse Gry karciane Pasjans gry logiczne Zagrajmy! Kilka słów... Mapa strony Gra
© 2010 - 2021 pasjanse.com.pl | Polityka prywatności
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.